motoservis

Zajišťujeme servis mopedů, skútrů, motocyklů a čtyřkolek všech značek. Jen u nás získáte kompletní péči. Zajišťujeme pro vás služby jako je odvoz nepojízdného motocyklu, mytí motocyklu, příprava a provedení STK, běžný servis, generální opravy motorů, renovace historických motocyklů a přípravu motocyklu na prodej, tak aby jste získali co nejlepší možnou cenu včetně nafocení motocyklu na prodej. Ještě motocykl nevlastníte? To nevadí, zajistíme dovoz motocyklu dle Vašich požadavků ze zemí EU, USA a zemí bývalého východního bloku včetně zajištění dovozových formalit a vyřízení čistopisu TP. Rovněž se na nás můžete obrátit i v případě nehody na motocyklu, Váš stroj vyzvedneme, zajistíme jednání s likvidátorem a motocykl samozřejmě opravíme do 100% jak technického, tak i vzhledového stavu.

Pro Vaše stroje používáme pouze prvotřídní náhradní díly ať už originální, nebo druhovýrobní díly ve srovnatelné kvalitě , které jsou mnohdy ze stejné fabriky jako originál, jen jsou v jiném obalu. Z nabídky olejů a chemie si můžete vybrat náplně od špičkových olejářských firem jako jsou Mobil1(USA) a Liqui Moly(Německo).

Máte nový motocykl a prodejce Vás nutí jezdit na drahé garanční prohlídky do autorizovaného servisu? I s takovou službou Vám můžeme pomoci a to díky nařízení EU a tzv. blokové výjimce.

Bloková výjimka – Vaše šance k úspoře výdajů za servis!
Tzv. Bloková výjimka je Nařízení Komise ES1400/2002 rozšířené a doplněné o dalších sedm až osm dokumentů (BV 330/2010, BV 461 2010, čl. 26 směrnice 2007/46/ES, Nařízení Komise 715/2007 a 692/2008, doplňkové pokyny, pokyny k vertikálním omezením). Vám jako majiteli motocyklu přináší možnost svobodné volby, kde jej necháte opravit nebo provést pravidelnou údržbu. Výrobce motocyklu tedy nesmí vázat záruky a prodloužené záruky na servis prováděný pouze v autorizovaných servisech. Nezávislý servis tak může při dodržení postupů předepsaných výrobcem motocyklu a při použití originálních nebo kvalitativně rovnocenných dílů servisovat motocykly bez ztráty záruky (vyjma svolávacích akcí výrobce a oprav závad způsobených procesem výroby motocyklu). Břemeno dokazování o provádění nekvalitní údržby a použití dílů neoriginální kvality je na straně značkového servisu. Pro majitele motocyklu vyplývá pouze povinnost dodržovat servisní intervaly stanovené výrobcem motocyklu, zajistit řádné vedení záznamů v servisní knížce a dbát na to, aby byly používány díly v originální kvalitě.